Kapacita 34 lůžek......Wi-Fi zdarma!

Ubytujeme Vás v deseti útulných dvoulůžkových pokojích se soci-álním zařízením, nebo dvou vícelůžkových apartmánech složených ze dvou oddělených pokojů. Apartmány mají v koupelnách jak sprchové kouty tak vany. Budova penzionu je situovaná na kraji malebné a klidné obce Unčín v údolí řeky Svratky. Výhled z pokojů je na scenérie Vysočiny a z jedné strany také na samotnou řeku na jejímž břehu penzion stojí.Prostředí je to velmi klidné, přímo ideální k odpočinku. Vyspání u nás je balzám. Některé pokoje je možno doplnit o přistýlku. Ubytujeme i vašeho domácího mazlíčka. Na všech pokojích je     Wi-Fi internet ZDARMA.  

Ceník ubytování

apartmány

Dva čtyřlůžkové apartmány s možností ubytování až osmi osob se skládají z chodby velké kopelny s vanou, sprchovým koutem a wc vč. umyvadla, dvou ložnic a obývací místnosti.pokoje

Nabízeme deset dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, které jsou vybaveny vlastním zázemím a sociálním zařízením ( Sprchový kout, umyvadlo a WC ). Na všech pokojích je WI-FI síť Zdarma.SPECIÁLNÍ AKCE:

DOZVĚDĚT SE VÍCE

KDE NÁS NAJDETE?

Najdete nás v Žďárských vrších, v údolí řeky Svratky nedaleko Vírské přehrady.
DOZVĚDĚT SE VÍCE

Aktuality
Jednodenní pobyty.

Jednodenní pobyty za příplatek 100,- Kč. Cena pokoje pro jednu osobu 900,-Kč

ONLINE REZERVACE

Příjmení:
Email:
Telefon:
Počet osob:
Typ pokoje:
Příjezd:
Odjezd:
ZAREZERVOVAT

Copyright © 2012 Penzion Horácko | Created by SnugDesign.cz